Sazka sázení

Rozhodli jste se, že rozšíříte online sázkařskou komunitu Sazka Betu? Podívejte se, jak snadno si u této sázkové kanceláře založíte účet a jak zde sázení přes internet probíhá.

Stejně jako u všech ostatních sázkových kanceláří i v případě Sazka Betu je před zahájením samotného sázení na internetu nutná registrace. Ta spočívá vyplněním formuláře.

Na úvodní stránce budete požádáni o vyplnění e-mailu a přihlašovacího hesla. V dalším kroku registrace zadáte svoje jméno, číslo mobilního telefonu, adresu trvalého pobytu, rodné číslo, občanství a místo narození. Účet aktivujete tím, že klinete na odkaz, který vám přijde do uvedené e-mailové schránky.

Po vytvoření účtu si nastavíte herní limity zodpovědného hraní a také si ověříte platební metodu. Bankovní účet nebo platební kartu si zaregistrujete tak, že s nimi nahrajete peníze na svůj hráčský účet. Po vkladu mají noví sázkaři nárok na vstupní bonus. Jeho výše je rovna výši prvního vkladu, min.100 Kč a max. 3 000 Kč.

Následně už vám nic nebrání začít sázet. Na Sazka Betu lze vybrat jednu ze tří standardní typů sázek:

  • SOLO – sázka na jednu událost
  • AKO – sázka na více nezávislých událostí na jednom tiketu s jednou výší vkladu
  • KOMBI – sázka na více nezávislých událostí rozdělených do skupin s různými vklady

Když si vsadíte prematch (předzápasová sázka), sázíte na zápasy, které se teprve budou hrát. Při LIVE sázce sázíte na právě probíhající sportovní zápasy a události.

Veškeré vsazené tikety, které ještě nejsou vyhodnocené, naleznete v sekci Otevřené sázky. Tikety, které již vyhodnoceny byly, pak najdete v sekci Historie sázek. Oba druhy tiketů naleznete v horním menu po přihlášení.

Při online sázení u Sazka Betu lze využít funkci Cashout, která sázkařům umožňuje vybrat svoji výhru ještě před koncem všech událostí na tiketu. Jak to funguje? Pokud máte v AKO sázce vyhodnocenou alespoň jednu příležitost jako výherní, stačí kliknout na tlačítko Cashout a vybrat si svou výhru okamžitě. Sázková kancelář se zavazuje, že vám výhru připíše ihned na účet v souladu s pravidly, které jsou uvedeny v herním plánu.