Sázkaře lákají live sázky i sázení z mobilu

Čeští sázkaři čím dál tím víc preferují sázení po internetu. Roste i obliba live sázek, stejně jako sázek uzavřených z mobilního telefonu.

Pojďme na konkrétní čísla. V kurzových sázkách Češi v roce 2016 prosázeli přes 57 miliard korun, z toho 50 miliard právě přes internet. Podíl sázek uzavřených online se pohyboval zhruba na 88 procentech.

Kromě klasických předzápasových kurzů jsou velmi oblíbené i live sázky umožňující sázení během sportovního zápasu. Díky dynamicky měnícím se kurzům podle vývoje a stavu utkání si tak můžete vsadit v každý moment aktuálně hraného utkání.

Live sázky byly o něco málo populárnější než v roce 2015. Jejich obliba bude podle našich odhadů i nadále narůstat. V tomto druhu sázek jsou stále nejoblíbenější tenis a basketbal,“ cituje server E15.cz mluvčí Chance Markétu Světlíkovou. A jak je na tom Tipsport? Z 20 sázek je jich uzavřených na internetu hned 19.

V poslední době se kromě live sázek těší čím dál tím větší oblibě také sázení v mobilu. Podíl sázek uzavřených v mobilech v poslední době rapidně vzrostl.  „Je pouze otázkou času, kdy mobily trh kurzového sázení zcela ovládnou,“ podotkl mluvčí Fortuny Petr Šrain. Naprosto zásadní jsou v tomto směru mobilní aplikace, díky nimž lze sázet kdykoli a odkudkoli. Třeba mobilní aplikace od Fortuny navíc nově přináší detailní statistiky ke sportovním zápasům.