Sázkařský Black Friday: Berte až o 25 % vyšší výhry!

Česko opět pohltila slevová mánie v podobě Black Friday. Pozadu nezůstala ani sázková kancelář Fortuna, které si připravila skvělou akci, díky níž si můžete své tikety vylepšit díky mimořádnému kurzovému navýšení až o celých 25 procent. Jak na to?

Je to velmi jednoduché. Vyberte si alespoň 5 sázkových příležitostí s kurzem 1,1 a vyšším, zařaďte je na jeden společný AKO tiket a kurzové navýšení o 15 % máte v kapse. Ale pozor! Když za stejných podmínek poskládáte na tiket 7 událostí, tak vám nic nebrání v tom využít zvýhodnění 25 procent.

Tip: Akce je určena pro registrované sázkaře. Jestli ještě nemáte u Fortuny účet, můžete si ho založit online přes tento odkaz. Na nové hráče čeká bonus 700 Kč na první sázky

Super akci můžete u Fortuny využít od pátku 29. listopadu do pondělí 2. prosince, a to klidně každý den. Jen mějte na paměti, že platí denní limit 1 000 Kč na zvýhodněné AKO tikety s pěti sázkovými příležitostmi a 1 000 Kč na zvýhodněné akovky se sedmi tipy. Akce se vztahuje pro sázky uzavřené přes internet i v mobilní aplikaci.

Bonus až 3 000 Kč ve Fortuna casinu

Black Friday frčí i v online casinu od Fortuny. V uvedeném období může každý hráč s plnou registrací využít 100% bonusu ke svému vkladu do casino pěněženky, a to až do výše 3 000 Kč.

(Kompletní pravidla a podmínky této promo akce najdete zde)

Také si přečtěte: Desetinásobek vkladu zpět? Sázejte u Fortuny s pojistkou