Sázky Chance

Chance patří dlouhodobě mezi tři největší sázkové kanceláře v České republice. Chcete u Chance začít sázet? Podívejte se, jak si u této sázkové kanceláře založíte účet a jak zde online sázení probíhá.

Jak založit u Chance účet

Stejně jako u všech ostatních sázkových kanceláří i v případě Chance je před zahájením samotného online sázení nutná registrace.

Ale pozor! Po vyplnění registračního formuláře budete mít založené jen tzv. dočasné omezené konto. Teprve po splnění všech podmínek vznikne trvalé konto bez omezení. Na splnění podmínek včetně návštěvy některé kamenné pobočky máte 30 dnů od registrace.

Bonusy

Po získání trvalého uživatelského konta dostane každý nově zaregistrovaný hráč k dispozici 200 Kč v bonusových goldenech. Vsadit je můžete bez omezení a s případnou výhrou okamžitě nakládat.

Zároveň máte nárok na vstupní bonus až 2 000 Kč ze svého prvního vkladu na trvalé uživatelské konto. Hned na začátku je tedy vhodné vložit co nejvyšší částku. Bonus se rovná 100 % prvního vkladu do maximální výše 2 000 Kč. Využití celého vstupního bonusu má ale své podmínky.

Jak sázet u Chance

Chance si můžete pro online sázení vybrat jeden ze dvou způsobů. Buď si do svého chytrého telefonu s operačním systémem iOS nebo Android stáhnete mobilní aplikaci Chance, nebo můžete jít klasicky na internetové stránky Chance. Po zadání adresy do vyhledávače budete automaticky přesměrováni na verzi přizpůsobenou pro snadné sázení v telefonech.

Výhody mobilní aplikace Chance:

  • Dokonalý přehled o tvém kontu – snadné vklady i výplaty, všechna nastavení pod kontrolou.
  • Pohodlné a bezpečné sázení – kompletní kurzová nabídka kdekoli a kdykoli.
  • Tisíce živých přenosů s live sázkami.
  • Největší komunita sázkařů – soutěže, analýzy, fórum, Tiket aréna.

Aplikaci pro iOS i Android lze jednoduše stáhnout přímo ze stránek Chance. Nezapomeňte si před stažením zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu. Sázení v aplikaci probíhá úplně stejně, jako na internetových stránkách.

Kurzová nabídka u Chance

Chance nabízí široké spektrum předzápasových i LIVE sázek. Vyberete si mezi nimi kliknutím na KURZY (předzápasové sázky) a LIVE (sázení LIVE).

Předzápasové sázky:
Kurzovou nabídku sportovních zápasů nebo jiných společenských událostí najdete ve sloupci po levé straně. Pomocí okna „Hledat a filtrovat“ lze snadno sázkové příležitosti řadit podle:

  • Názvu týmu či jména hráče – v tomto poli zadáte celé jméno hráče či týmu, nebo jen jeho část. Zobrazí se každá událost, která obsahuje použitá slova.
  • Času – v tomto poli si můžete zvolit pouze události, na které je možné sázet v průběhu vámi vybraného období (dnes, zítra, konkrétní den či hodina…).
  • Kurzu – v tomto poli od-do můžete určit rozmezí kurzů od 1 do 1 000. Zobrazí se jen události vypsané ve vámi zvoleném rozmezí.

LIVE sázky:
LIVE sázky jsou speciálním typem sázek, které uzavíráte na průběžně aktualizované příležitosti u právě probíhajícího zápasu. Kurzy se mění v závislosti na stavu utkání.

Některé zápasy můžete během live sázení sledovat v přímém přenosu na streamech webu Chance a na jejich průběh či skóre tak okamžitě reagovat. Vedle běžných sázkových příležitostí najdete v live sázkách i další, specifické.