Sázky Tipsport

Stručně a přehledně vše o online sázení u sázkové kanceláře Tipsport na jednom místě. Podívejte se, jak si založit účet, jaké možnosti Tipsport sázkařům nabízí a jak zde online sázení probíhá.

Tipsport je největší českou sázkovou kanceláří.Vznikl v roce 1991 jako lokální společnost s jedinou pobočkou. Dnes je Tipsport mezinárodním holdingem s 3 000 zaměstnanci, od roku 2013 vlastní i sázkovou kancelář Chance. Drtivá většina sázek je dnes u Tipsportu přijímána online, tomu odpovídá i technologické směřování společnosti.

Jak založit u Tipsportu účet

Stejně jako u všech ostatních sázkových kanceláří i v případě Tisportu je před zahájením samotného online sázení nutná registrace.

Pozor! Po vyplnění registračního formuláře na stránkách sázkové kanceláře budete mít založené jen tzv. dočasné omezené konto. S ním lze prozatím sázet jen omezeně. Co to znamená? Dohromady na něj nevložíte víc než 3 000 Kč. Zároveň nemůžete vybrat víc peněz, než na účet vložíte.

Teprve po splnění všech podmínek vznikne trvalé konto bez omezení. Na splnění podmínek včetně návštěvy některé kamenné pobočky máte 30 dnů od registrace.

Jaké bonusy Tipsport nabízí

Jakmile získáte trvalý hráčský účet, můžete se těšit na zajímavé bonusy. Jednak dostanete k dispozici 150 Kč v bonusových Netech, které lze vsadit bez omezení. S případnou výhrou pak můžete nakládat hned a jak jen chcete.

A to není vše. S trvalým kontem máte rovněž nárok na Vstupní bonus ve výši až 50 000 Kč ze svého prvního vkladu na trvalé uživatelské konto. se rovná 100 % prvního vkladu (skutečného uložení peněz) do maximální výše 50 000 Kč. Využití celého vstupního bonusu má své podmínky.

Jak sázet u Tipsportu

Kromě sázení přes klasický stolní počítač či notebook můžete u Tipsportu sázet odkudkoli a kdykoli také přes svůj mobil nebo tablet. Když vstoupíte na stránky Tipsportu přes mobilní zařízení, budete automaticky přesměrováni na verzi přizpůsobenou pro snadné sázení v telefonech a tabletech.

Další možností, jak sázet přes mobil, je stáhnout si aplikaci Tipsportu. K tomu stačí jediné – vlastnit chytrý telefon s operačním systémem iOS nebo Android.

Výhody mobilní aplikace Tipsport:

  • Dokonalý přehled o tvém kontu – snadné vklady i výplaty, všechna nastavení pod kontrolou
  • Pohodlné a bezpečné sázení – kompletní kurzová nabídka kdekoli a kdykoli
  • Tisíce živých přenosů s live sázkami
  • Největší komunita sázkařů – soutěže, analýzy, fórum, Tiket aréna

Aplikaci pro iOS i Android si jednoduše stáhnete přímo ze stránek Tipsportu. Nezapomeňte si před stažením zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu. Sázení v aplikaci pak probíhá úplně stejně, jako klasicky na internetových stránkách.

Kurzová nabídka Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí pro online sázení širokou nabídku předzápasových i LIVE sázek. Mezi nimi si jednoduše vyberete kliknutím na KURZY (předzápasové sázky) a LIVE (sázení LIVE).

Předzápasové sázky:

Kurzovou nabídku sportovních zápasů nebo jiných společenských událostí najdete ve sloupci po levé straně. Pomocí okna „Hledat a filtrovat“ lze snadno sázkové příležitosti řadit podle názvu týmu či jména hráče, času zápasů či velikosti kurzu.

Druhy sázek:

  • Sólo sázka – jednoduchá sázka s jedinou sázkovou příležitostí na tiketu. Sázka je výherní, pokud je tip na tiketu správný. Částka k výplatě se vypočítá vynásobením vkladu kurzem.
  • AKU sázka – akumulovaná sázka s minimálně dvěma a maximálně 50 sázkovými příležitostmi na tiketu. Sázka je výherní, pokud jsou všechny tipy na tiketu správné. Výhra se vypočítá vynásobením vkladu kurzy.
  • Extratip – sázka, při které sázející získává výhru i při jednom chybném tipu, pokud jde o tzv. přídavný tip. Sázející může přídavný tip určit v AKU sázce, která obsahuje minimálně 10 sázkových příležitostí (aby byl Extratip platný, nejméně 10 sázkových příležitostí musí být vyhodnoceno). Kurz přídavného tipu je nižší nebo roven nejnižšímu kurzu z ostatních příležitostí na tiketu. Pokud je na tiketu jedna příležitost s nejnižším kurzem, stává se automaticky přídavným tipem. Pokud je nejnižší kurz shodný u dvou a více příležitostí, určí přídavný tip přímo sázející.
  • Kombinátor – rozpisová (Kombi) sázka s možností kombinovat na tiketu 2 – 10 libovolných příležitostí formou rozpisu.
  • Maxikombi – rozpisová (Kombi) sázka vycházející z Kombinátoru, která rozšiřuje možnost sázejícího kombinovat jednotlivé příležitosti zavedením tzv. skupin. Skupina je soubor 2 – 15 příležitostí libovolně určených sázejícím. Do skupiny není možné zařadit podpůrné sázky (to platí i mezi skupinami navzájem).

LIVE sázky:

LIVE sázky jsou speciálním typem sázek, které uzavíráte na průběžně aktualizované příležitosti u právě probíhajícího zápasu. Kurzy se mění v závislosti na stavu utkání. Vedle běžných sázkových příležitostí najdete v live sázkách i další, specifické.

Některé zápasy můžete během live sázení sledovat v přímém přenosu na streamech v rámci TV Tipsport a na jejich průběh či skóre tak okamžitě reagovat.

TV Tipsport vysílá přímé přenosy z české hokejové extraligy, NHL, KHL, z české, německé, španělské, či italské fotbalové ligy, z tenisových turnajů ATP a WTA, z florbalové Tipsport Superligy, z basketbalové NBA a mnoha dalších sportů.