Secrets of the Amazon – recenze online automatu

V další recenzi si představíme online výherní automat s názvem Secrets of the Amazon. Přijď a objev tajemství Amazonie na tomto napínavém a zábavném výherním automatu!

Pětiválcový automat s 20 výherními liniemi si můžete vyzkoušet v casinu Fortuna Vegas. Stejně jako u všech her v první licencované online herně v České republice, si i Secrets of the Amazon můžete před hraním za opravdové peníze zkusit nejprve zdarma.

Jak už bylo naznačeno, automat Secrets of the Amazon vás zavede do krásné Amazonie. Je tedy logické, že při hraní se setkáte s divokými šelmami, různě pestrobarevnými ptáky či hady v podobě symbolů na válcích.

Jestli vás něco zaujme na první pohled, bude to velmi zdařilé grafické zpracování. Animace se opravdu povedly. Zážitek ze hry ještě umocňuje ideálně zvolená doprovodná hudba zasazená do prostředí tropického lesa. Jde zkrátka o příjemný a relaxační výherní automat.

Casino bonusy ve hře

Rozmezí sázek na jedno roztočení se v případě online automatu Secrets of the Amazon v casinu Fortuna Vegas pohybuje od 20 haléřů do 100 korun. Wild symbolem je lesní žena, která umí velké věci. Nahrazuje totiž další symboly a výhry násobí dvěma.

Pokud chytíte kdekoli na válcích 3 a více symbolů Scatter v podobě květin, dostanete se do bonusové hry s názvem Moonflower Bonus. V ní na vás čeká výběr jednoho ze tří předmětů a odhalování až 20 her zdarma.

Chcete si zkusit zahrát na online automatu Secrets of the Amazon zdarma? Klikněte TADY!

Tip:
Výhodná nabídka jen u nás: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!