Sic Bo – recenze stolní hry v online casinu Vegas

Herní nabídka online casina Fortuna Vegas zahrnuje kromě spousty výherních automatů také pár stolních her. Jednou z nich je kostková hra Sic Bo, kterou si nyní představíme.

Sic Bo, nebo také „pár kostek“, je kostková hra pocházející ze staré Číny. Její součástí jsou tři kostky a herní pole v podobě tabulky s velkou možností sázek.

V této hře v online casinu Vegas si mohou hráči vsadit na tipovaný výsledek umístěním žetonů na sázkovou oblast nebo umístěním více žetonů na různé sázkové oblasti. Výběr je jen na vás.

Tip:
Využijte výhodnou nabídku: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!

Jak hrát tuto hru? Pro umístění sázky stačí jednoduše kliknout na sázkové oblasti na herním stole. Chcete-li zvýšit sázku, klikněte na jakýkoli žeton, který je na stole již umístěný. Sázku ale samozřejmě můžete i snížit, v tom případě zmáčkněte klávesu „shift“ a vyberte žetony, které jste se rozhodli odebrat. Sázka se následně sníží o vámi aktuálně vybranou hodnotu žetonů.

Starou online kostkovou hru Sic Bo si můžete v casinu Fortuna Vegas vyzkoušet zdarma, stačí kliknout tady. Pokud ale máte chuť si zahrát o opravdové peníze, nic vám pochopitelně nebrání. Pokud ale nemáte v casinu účet, musíte se zaregistrovat. Chcete poradit, jak na to? Podívejte se na náš přehledný a stručný návod.

Tip:
Ruleta v online casinu Fortuna Vegas