Skvělá nabídka 25% Extra Cashback u Kajotu

kajot_25pctextracashback

Středa, 25% Extra Cashback od Kajotu je třeba! Ve středu 22.1. si zahrajete své oblíbené automaty a ve čtvrtek 23.1. získáte Extra Cashback – ideální pojistka pro vaše hraní!

Tip: Akce jsou určeny pro registrované hráče. Jestli ještě nemáte u Kajotu registraci, můžete si ji založit online přes tento odkaz.

Jak bonus funguje?

V den platné akce (22. ledna 2020) je hráč povinen protočit výši minimálního vkladu alespoň jednou (1x). Hodnota Extra Cashbacku, jak stojí v nabídce, bude připsána na hráčský účet následující den. Pro tuto konkrétní nabídku je možno provést LIBOVOLNÝ VKLAD.

Extra Cashback je udělen na základě rozdílu mezi hráčskými sázkami a hráčskými výhrami (za předpokladu, že hráčské sázky převyšují výhry) až do maximální výšky procenta Extra Cashbacku, z rozdílu mezi hráčskými vklady a výběry.

Na bonus se vztahují podmínky v souvislosti s dobou čerpání bonusu, maximálních sázek, či zahrnutých her. Přečtěte si prosím podmínky bonusu. Každý hráč má právo získat Extra Cashback v den nabídky pouze jednou.