Start hokejové extraligy i Oktagon 14 živě na TV Tipsport

Už ve čtvrtek 12. září startuje úvodní předehrávkou nový ročník hokejové extraligy, všechny zápasy můžete exkluzivně sledovat v živých přenosech na TV Tipsport. Na stejném místě si budete moct tuto sobotu 14. září vychutnat i hlavní kartu nabitého MMA galavečera Oktagon 14 z Bratislavy.

Tipsport extraliga je zpět!

Hokejoví fanoušci se dočkali, o slovo se znovu hlásí Tipsport extraliga. Nový ročník nejvyšší české hokejové soutěže slibuje zajímavou podívanou. A to hned z několika důvodů.

TipVyužijte nabídky od Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

Velkým tahákem je návrat Kladna s hvězdným Jaromírem Jágrem. Udrží 47letá legenda své Rytíře mezi tuzemskou elitou? A kdo na konci sezony zvedne nad hlavu mistrovský pohár? Nejvyššími ambice se netají jen obhájci titulu z Třince, ale i posílená Sparta, ambiciózní Bílí Tygři z Liberce, sebevědomá plzeňská Škodovka či brněnská Kometa, šampion z let 2017 a 2018.

Bude to boj od úvodního kola a vy můžete být u toho! Všechny zápasy hokejové extraligy nabídne živě pouze TV Tipsport, v plném rozlišení a špičkové kvalitě.

Bratislavu rozduní Oktagon 14

Největší česko-slovenská MMA organizace Oktagon se vrací do hlavní slovenského města. Zimní stadion Ondreje Nepely se připravuje na velkolepou show plnou hvězdných jmen domácí bojové scény. Galavečer Oktagon 14 láká na pořádně třaskavou kartu, fanoušci se mají na co těšit!

Hlavní zápas obstarají bratislavští rivalové Samuel „Pirát“ Krištofič a Robo Pukač, na programu ale bude i titulová bitva – o pás šampiona bantamové váhy Oktagonu se utkají domácí Tomáš Deák se svým českým vyzyvatelem Filipem Mackem. Oktagon 14 bude rovněž dějištěm finálového duelu Projektu Y, který určí premiérovou vítězku nového unikátního projektu.

Nechcete si nechat očekávaný galavečer ujít? Kompletní program hlavní karty odvysílá v přímém přenosu TV Tipsport. Jak ji spustíte? Stačí si u Tipsportu založit herní konto. A navíc – každý nový hráč dostane jen za registraci 150 Kč zdarma na své první sázky.

Může se hodit: Jak začít se sázením v mobilu krok po kroku