Sportovní TV přenosy

Při tipování na internetu mají sázející v dnešní době možnost každý den sledovat řadu sportovních přenosů. Připravili jsme pro vás návod, jak sledovat sportovní přenosy na webu či v mobilní aplikaci u největší české sázkové kanceláře.

TV Tipsport je online sportovní televize sázkové kanceláře Tipsport s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa. Program zahrnuje přímé přenosy z celé řady soutěží:

  • česká hokejová Tipsport extraliga, NHL, KHL či švédská Elitserien
  • česká, německá, španělská, italská, francouzská nebo nizozemská fotbalová liga
  • tenisové turnaje ATP a WTA
  • florbalová Tipsport Superliga
  • mnoho dalších sportů jako jsou basketbal (NBA, Německá liga, Euroliga atd.), házená, volejbal, baseball, futsal a jiné

Jak TV Tipsport spustit?

Podmínkou pro sledování sportovní televize Tipsportu je založení uživatelského konta. V případě, že máte aktivní jen dočasné konto, sportovní přenosy můžete sledovat jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte tak trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

Majitelům trvalého konta jsou sportovní přenosy dostupné vždy, pokud v průběhu 30 dní prosází alespoň 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny streamy s výjimkou české fotbalové ligy. Přenosy z této soutěže lze sledovat jen tehdy, když jste si v den zápasu, nebo předchozí den vsadili, nebo máte na svém hráčském kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Jak TV Tipsport sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit na své uživatelské konto, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který máte chuť sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci LIVE.

Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky. V případě přenosů z české hokejové Tipsport extraligy lze okno zvětšit na celou obrazovku.

Kompletní přehled přímých sportovních přenosů na daný den najdete vždy v levé části menu. U všech právě vysílaných zápasů s live sázkami se zobrazuje také aktuální skóre.