SYNOT zjednodušuje podmínky vstupního bonusu pro sázkaře

synot_tip_sazeni_top

Synot se rozhodl pro zjednodušení vstupního bonusu pro své registrované zákazníky. Na svůj první vklad můžete získat bonus 100 % a to až do výše 10 000 Kč.

Nárok na nový vstupní bonus má každý zákazník, který dokončí kompletní registraci od 13.1.2020. Možnost získat vstupní bonus se po jejím dokončení aktivuje automaticky. Nově ale musí první vklad proběhnout do 10 dnů od registrace, jinak nárok na vstupní bonus zaniká.

Výši vstupního bonusu určí právě první vklad na hráčské konto. Bonus je 100% a je omezen maximálně do částky 10 000 Kč. Při vložení 10 000 Kč tedy obdržíte dalších 10 000 Kč jako bonus.

Tip: Akce je určena pro registrované sázkaře. Jestli ještě nemáte u SYNOT TIPu registraci, můžete si ji založit online přes tento odkaz a získat také speciální Okamžitý bonus 500,- a Vstupní bonus až 25 500,-.

Jak bonus protočit?

Na těchto teoretických bonusových 10 000 Kč se vztahují podmínky protočení, než je budete moci ze svého hráčského konta vybrat. Podmínky jsou celkem jednoduché, prosázet hodnotu bonusu 6x, v tomto případě tedy podat sázky za celkem 60 000 Kč. Vyplácení bonusu je ale progresivní, na první metu stačí prosázet 1,5 násobek vkladu. Počítají se pouze AKO tikety s minimálně 3 událostmi a kurzem alespoň 1,25. Na splnění podmínky protočení mají hráči 90 dnů.

Podrobná pravidla bonusu:

„Získej 100% bonus po dokončení úplné registrace ve výši svého prvního vkladu a to do maximální výše 10 000Kč. Pokud do 90 dnů od prvního vkladu na peněžní konto vsadíš u SYNOT TIPu alespoň 6 násobek hodnoty vkladu, máš nárok na 100% bonus. Na první vklad na konto máš 10 dnů od dokončení úplné registrace, po tomto období zaniká nárok na vstupní bonus. Aby jsi nemusel čekat na cílovou metu, první část odměny ti dáme už po prosázení 1,5 násobku hodnoty vkladu. Další části odměny získáš po dosažení 3; 4,5 a 6 násobku prvního vkladu. Do výpočtu odměny zahrneme pouze AKO sázenky, které po vyhodnocení budou obsahovat minimálně tři události s minimálním kurzem 1,25. Počítáme pouze sázky hrazené z I-konta, které nebyly předčasně vyplaceny (tj. nezapočítávají se cashout sázky, sázky za body, volné sázky a sázky s kurzem 1 po vyhodnocení).“

Pokud se rozhodnete tento výborný bonus využít, jako vždy přejeme hodně štěstí při sázení!