SYNOT namazal na Novoroční maraton

synot_novorocni_maraton

Synot přináší další dlouhodobější akcičku pro sázkaře – čtrnáctidenní maraton!

Začni sázet dnes, 7.1.2020, a pokud uzavřeš 14 sázek v řadě během následujících 14 dnů, můžeš získat odměnu z celkového prize poolu 100 000 Benefit bodů! Akce končí spolu s poslední sázkou dne 20.1.2020.

Tip: Akce je určena pro registrované sázkaře. Jestli ještě nemáte u SYNOT TIPu registraci, můžete si ji založit online přes tento odkaz a získat také speciální Okamžitý bonus 500,- a Vstupní bonus až 25 500,-.

Jak to funguje?

Šanci na výhru má pouze takový hráč, který vydrží celých 14 dní, tzn. vynecháš a vypadneš. Vše tedy záleží na tom, kolik vytrvalých sázkařů tuto výzvu přijme a hlavně dokončí. Výhra se dělí rovnoměrně mezi všechny sázkaře, kteří vydrží až do 20. ledna!

Nároky na denní tiket jsou také celkem v pohodě – stačí vsadit jakýkoli AKO tiket s kurzem minimálně 3 za alespoň 250 Kč (nikoli Bb). Zařazeny jsou samozřejmě jak výherní, tak nevýherní tikety.

Veškeré odměny budou připsány uživatelům na jejich hráčská konta nejdříve následující pracovní den po skončení akce. Neváhej a začni sázet se Synot Tipem! Utrhni si svůj kus stotisícového koláče!