Ruletový systém Superior

Jednoduchý, velice účinný a naprosto nenáročný výherní systém, který šetří vložené prostředky i psychickou pohodu hráčů. Není to super?


Oblíbenost:   3 z 5    

Výhody:

  • Jednoduchý
  • Účinný
  • Šetří peníze i psychickou pohodu

Nevýhody:

  • Občas delší sekvence

Popis systému:

Při využívání systému Superior se sází na barvy. Jestliže hráč zaznamená prohru, svou nadcházející sázku zvýší o 1 žeton. V tomto trendu bude pokračovat až do chvíle, kdy bude 1 žeton v plusu, nebo dokud nedosáhne jiného sebou vytyčeného profitu.

V případě, že se hráč dostane do mínusu a následující hra tuto ztrátu sníží, můžeme vsadit menší obnos peněz, který nám v případě výhry zaručí, že budeme v plusu, ale v případě prohry se s ním vyvarujeme zbytečně velkého propadu. Jednodušeji řečeno, jakmile se naše bilance pohybuje jen lehce pod nulou, dejme tomu 2 žetony, ale výše sázek do této chvíle již stihla narůst například na 10 žetonů, snížíme příští sázku na 3-4 žetony. Toto ale berte jen jako kamarádskou radu.

Ukázka z praxe

Volíme červenou barvu, na kterou budeme vsázet po celou dobu naší hry. Vsázíme na ní 1 žeton a necháme roztočit ruletu. Padla černá, prohráli jsme 1 žeton. Navyšujeme naši sázku a nyní proto vsázíme 2 žetony. Spin pro nás nebyl úspěšný, padla černá a prohráli jsme 2 žetony. Jsme 3 žetony v minusu. Znovu navyšujeme naši sázku a do hry vkládáme 3 žetony. Opět nám padla černá, přišli jsme o 3 žetony a dohromady jsme už 6 žetonů v minusu. Znovu zvyšujeme naši sázku. Tentokrát vsázíme 4 žetony. Bohužel i nyní padla černá barva, přišli jsme o 4 žetony a naše bilance je -10 žetonů. K vsazené částce přidáváme další žeton, vsázíme proto 5 žetonů. Zase jsme prohráli, padla černá barva a přišli jsme o dalších 5 žetonů, takže jsme dohromady 15 žetonů v minusu. Nevzdáváme to a vsázíme 6 žetonů na červenou barvu. Konečně přišel vítězný spin, padla červená a vyhráli jsme 6 žetonů, svou prohru jsme tedy stáhli na 9 žetonů. Pokračujeme v sázení. Jelikož jsme předchozí spin vyhráli, nyní do hry vložíme opět 6 žetonů. I teď jsme zaznamenali výhru, padla červená a vyhráli jsme dalších 6 žetonů. Naše celková bilance je v současné chvíli -3 žetony. Jelikož nechceme zbytečně riskovat, snižujeme naši sázku na 4 žetony. Takto se nám s případnou výhrou sice podaří naši celkovou bilanci vylepšit pouze na +1 žeton, ale kdybychom prohráli, zbytečně se propadneme ještě o 2 žetony navíc. Obavy nebyly třeba, zaznamenali jsme výhru a jsme 1 žeton v plusu. Sázky se resetují a začínáme nanovo.

SázkaCelkem vsazenoVýhraPadla barva
1 žeton na červenou10černá        
2 žetony na červenou30černá        
3 žetony na červenou60černá        
4 žetony na červenou100černá        
5 žetonů na červenou150černá        
6 žetonů na červenou2112červená     
6 žetonů na červenou2712červená     
4 žetony na červenou318červená     

Součet našich sázek do dosažení pozitivní bilance: 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 + 6 + 4 = 31 žetonů

Součet našich výher do dosažení pozitivní bilance: 12 + 12 + 8 = 32 žetonůHodnocení redakce

Superior je sice nenápadný, ale skutečně účinný výherní systém, který můžeme doporučit všem začínajícím hráčů, ale i zkušenějším jedincům. Je jednoduchý a není při něm potřeba disponovat horentním kapitálem. Naše redakce hodnotí 7/10.

Tip: Vyzkoušejte si strategii zdarma v casinu Tipsport zde