Tenisový Wimbledon se blíží. Zařiďte si herní účet včas!

Už jen pár dní zbývá do začátku nejstaršího a nejslavnější tenisového turnaje na světě – Wimbledonu. Nezapomeňte si včas založit herní účet u některé z osvědčených sázkových kanceláří, ať si očekávaný sportovní svátek užijete naplno.

Wimbledon je turnaj s několika nej. Proslulý vrchol travnaté části tenisové sezony je nejen nejstarším (první ročník se uskutečnil už v roce 1877), ale také nejslavnějším ze všech podniků „velké čtyřky“ – grandslamů. Každý fotbalista touží potom jednou zvednout nad hlavu pohár pro vítěze Ligy mistrů, pro tenisty představuje absolutní vrchol triumf na kurtech proslulého londýnského All England Clubu.

Tip: Sázkařský maraton o milion u Fortuny. Podívejte se, jak se zapojit

Letos začne tenisová horečka v pondělí 1. července, kdy je na programu první várka duelů úvodního kola, a potrvá až do neděle 14. července. Wimbledon je každoročně obrovskou událostí nejen pro všechny tenisty a fanoušky, ale také pro sázkaře. Ti se mohou stejně jako v případě všech velkých sportovních akcí těšit každý hrací den na mimořádně bohatou nabídku předzápasových i LIVE sázek.

Sázejte na Wimledon s bonusem!

Pokud vás láká sázet na tenisový Wimbledon online, pak je nejvyšší čas založit si herní konto u některé ze sázkových kanceláří, která vám to umožní. Níže najdete přehled licencovaných a osvědčených sázkovek, u nichž má každý nový klient nárok na vstupní bonus. Stačí si jen vybrat. Tipsport navíc nabízí sledování zápasů živě v TV Tisport!

  • Tipsport: 150 Kč za registraci na velkou trefu a 50 000 Kč jako bonus -> Založit účet
  • Fortuna: 1 000 Kč v rámci bonusu Sázky bez rizika -> Založit účet
  • SYNOTtip: 500 Kč za registraci a vstupní bonus 10 000 Kč -> Založit účet
  • Chance: 200 Kč za registraci a k tomu 2 000 Kč jako vstupní bonus -> Založit účet
  • Maxitip: 1 000 Kč za registraci a vstupní bonus až 100 000 Kč -> Založit účet

Také čtěte: 5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online