Tiket za kilo = otočky za 100 Kč na fotbalovém automatu

Další novinka ve Fortuna casinu udělá radost všem fanouškům českého fotbalu. Jde o online automat inspirovaný českou nejvyšší soutěží – FORTUNA:LIGOU, na který nyní navíc můžete získat volná zatočení v hodnotě 100 Kč. Zajímá vás to? Tak čtěte dál.

Tip: Hrajte online hry ve Fortuna casinu s bonusem 500 Kč pro nové hráče

Zbrusu nová hra FORTUNA:LIGA od ověřeného výrobce Playtech je v jednom ohledu naprosto unikátní. V úvodu si sami zvolíte výherní symboly v podobě log svých oblíbených ligových klubů, případně skryjete ty, které zrovna nemusíte. Během hry je můžete libovolně měnit. Při protáčení pětice válců budete díky bonusovým hrám také střílet góly a vyhrávat trofeje.

Fortuna se zařazením této novinky do herní nabídky zároveň spustila zajímavou promo akci pro všechny hráče s plnou registrací. Díky ní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si automat s pořádnou várkou free spinů zdarma.

Jak získat volná zatočení za 100 Kč na automatu FORTUNA:LIGA?

  • vsaďte si do 24. listopadu u Fortuny online na cokoli z nabídky k české nejvyšší fotbalové soutěži
  • ke svému tipu přidejte na AKO tiket alespoň další 2 libovolné sázkové příležitosti
  • tiket vsaďte minimálně za 100 Kč
  • LIVE tikety se do akce nepočítají

Když to splníte, volná zatočení v hodnotě 100 Kč na novém fotbalovém automatu máte v kapse. Free spiny vám budou na herní konto připsány nejpozději v pondělí 25. listopadu, tuto nabídku může každý hráč využít jen jednou.