Tip pro sázkaře: Výhru můžete shrábnout i v prodloužení

Patříte mezi sázkaře kurzových sázek, kteří rádi na své tikety přidávají tipy na střelce gólu? Pak určitě zvažte, zda v těchto případech nesázet u Fortuny. Ta opět pro své hráče tyto sázkové příležitosti zvýhodňuje.

Kontinentální hokejová liga se už rozjela, česká extraliga začíná za pár dní. Nová hokejová sezona se zkrátka pomalu rozjíždí na plné obrátky a fanoušci jsou zvědaví, jak se povede jejich oblíbenému týmu. A při této příležitosti se Fortuna připomněla se svou zvýhodněnou nabídkou, jež se vzthauje právě na hokej.

O co jde? I letos si můžete u Fortuny vsadit na střelce branky a opět můžete shrábnout výhru i v případě, že se mu v základní hrací době nepodaří skórovat. U Fortuny se totiž počítá i gól vstřelený v prodloužení anebo pokud jde o rozhodující samostatný nájezd! A to je lákavá možnost, ne?

Ještě než začne maraton zápasů v české extralize či slavné zámořské NHL, můžete zkusit štěstí s tipy střelců v Kontinentální hokejové lize. Většinu zápasů z této soutěže můžete navíc sledovat v živě prostřednictvím streamů na FORTUNA TV.

Chce začít sázet u Fortuny? Začněte!