Tipsport: Jak získat bonus na sázení za online registraci

K získání registračního bonusu u Tipsportu už není nutné chodit na pobočku. Celou registraci zvládnete online z pohodlí domova na pár kliknutí. Poradíme vám, jak na to.

Abyste mohli u Tipsportu začít sázet, je nutné se ze všeho nejdříve zaregistrovat kliknutím na tento odkaz. Vyplněním základního formuláře budete mít aktivované pouze dočasné uživatelské konto. Do 30 dnů od registrace je následně nutné nechat ověřit svoji totožnost a tím tak přejít na trvalý plnohodnotný účet.

Tip: Využijte nabídku Tipsportu a získejte jen za registraci bonus 150 Kč, který můžete reálně prosázet

Tento nezbytný krok je možné u Tipsportu provést prostřednictvím vaší banky. Ověření osobních údajů je možné pro klienty těchto bank: Česká spořitelna, Air Bank, Moneta Money Bank, Equa Bank a ČSOB. Pokud máte u některé z těchto bank účet, ověření totožnosti můžete provést snadno a rychle online jen na pár kliknutí.

Jak na dokončení registrace online? Snadno. V rozcestníku registrace zvolte možnost ověření přes banku a ze seznamu bank vyberte tu, u které máte účet (musí být v každém případě vedený na vaše jméno). Po výběru vás automaticky přesměrujeme do internetového bankovnictví, kde odsouhlasíte ověření vašich osobních údajů. Nemusíte se ničeho bát, vše je zcela bezpečné.

Stejně tak se nemusíte obávat, že přijdete při dokončení registrace přes banku o registrační bonus – 150 Kč zdarma na první sázky čeká na každého hráče, který přejde na trvalé konto. S ním se navíc automaticky dostáváte do hry o vstupní bonus až 50 000 Kč za vklad. Založte si herní účet u Tipsportu i vy!

Čtěte také: Tipsport: Návod, jak získat maximální vstupní bonus