Tipsport: Jaké novinky čekají na sázkaře?

Tipsport se připravuje na sjednocení nabídjy předzápasových a live sázek. To bude mít za následek i změny názvů u některých sázkových příležitostí.

O tom, že se Tipsport rozhodl k jedné z největších změn od doby, co s online sázením začal, jsme vás již informovali. Více se dočtete v tomto článku. Členové největší sázkařské komunity u nás si tak budou muset brzy zvykat na některé změny.
 

Góly a handicapy s novými názvy

Co se týče samotných sázkových příležitostí, nejvýraznějšími změnami projdou sázky na góly a handicapy. Místo původního „padne 1 a více gólů“ si nově vsadíte na „více než 0,5 gólu v zápase“.

Tip:
Sázení u Tipsportu: Za stovku výhra přes půl milionu

 

Novou podobu budou mít také mezi sázkaři oblíbené handicapy. Pojďme si chystané změny ukázat na konkrétních příkladech. Třeba sázka na to, že Sparta doma vyhraje nad Teplicemi alespoň o dva góly, se dosud zapisovala jako 0:1, výhra Sparty. Když naopak tip směřoval na možnost, že Slavie vyhraje na Dukle minimálně dvougólovým rozdílem, měla sázka podobu 1:0, výhra Slavie.

Nově budou uvedené handicapy ve formátu +1,5, respektive –1,5. Hodnota se vždy připočítá ke skutečnému skóre zápasu a určí, zda tip vyšel. Znaménka u číslic rozlišují jen to, zda se jedná o domácí (+), nebo o hosty (-). Pokud tedy utkání Dukla – Slavia skončí výsledkem 1:4, přičte se domácím handicap 1,5. Výsledné pomyslné skóre tak bude 2,5:4 a tip bude výherní.

Třířádkové události

Další změnou, na kterou si sázkaři Tipsportu budou muset brzy zvykat, je sestavovač tiketu. Zobrazování konkrétních událostí bude vždy třířádkové (zápas – událost – tip). To ostatně platí nejen pro sestavovač, ale také pro analýzy či informace o tom, jak na danou událost sází ostatní sázkaři.