Tipsport: Návod, jak použít cash out v live sázkách

Už nějakou tu dobu máte při sázení u Tipsportu možnost využívat cash out i na tiketech s live sázkami. Připravili jsme si pro vás stručný návod, jak tuto užitečnou vychytávku používat.

Hned na úvod by bylo dobré zmínit, co to vlastně cash out je. Jde o možnost nechat si předčasně vyplatit výhru na tiketu s alespoň dvěma příležitostmi na tiketu, přičemž jedna z nich musí být vyhodnocena jako výherní.

Tip: 5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Konkrétně Tipsport spustil tuto šikovnou službu svým klientům už v roce 2014, tehdy ale bylo možné ho využívat jen pro předzápasové tikety. Od loňského léta se funkce cash out přesunula na tikety zahrnující současně předzápasové i live sázky a od března je možné nechat si předčasně vyplatit i live tikety. Tato novinka výrazně vylepšila live sázení u jedničky na českém trhu.

Jak cash out v live sázkách u Tisportu použít?

Je to velmi snadné a zvládne to i začínající sázkař. Cash out je dostupný přes detail (opis) tiketu, v něm hned vidíte aktuální sumu, kterou můžete vybrat. Cash out aplikujete kliknutím na tlačítko „vyplatit hned“.

Je nutné mít na vědomí, že v live sázkách se kurzy mění opravdu každým okamžikem, takže může nastat situace, že výplatu už nebude možné kvůli úpravě částky provést. I proto se po kliknutí pokaždé objeví tabulka se třemi možnostmi: 1. nepřijmout žádnou změnu výplaty – tím pádem musíte upravenou částku odsouhlasit znovu, 2. přijmout stejnou/jen vyšší částku a 3. přijmout jakoukoliv změnu částky.

Poprvé bude automaticky nastavená možnost nepřijímat změny, záleží ale jen na vás, kterou z variant zvolíte. Při dalším použití cash outu už bude přednastavená vámi vybraná možnost.

Sázejte live a sledujte zápasy živě

Live sázení se těší mezi sázkaři velké oblibě a Tipsport se může pyšnit opravdu bohatou nabídkou live sázek. Spoustu zápasů navíc můžete současně sledovat živě v TV Tisport, což dává live sázení zcela jiný rozměr. A navíc – Tipsport má pro každého nově zaregistrovaného sázkaře připraveno 150 Kč, svou první sázku tak máte zcela zdarma! Dalších až 50 000 Kč můžete získat jako bonus za první vklad. Chcete sázet live u české jedničky s bonusem? Herní konto si založíte kliknutím na tento odkaz.

Také čtěte: Tipsport – sportovní sázení v mobilu