Tipsport Vegas: Návod, jak získat maximální vstupní bonus

Vstupní bonusy pro nové hráče jsou už dnes pro online casina naprostou samozřejmostí. Výjimkou není v tomto směru ani Tipsport Vegas.

Každý, kdo se rozhodne si u Tipsportu založit herní účet, se může těšit na vskutku štědrý vstupní bonus do Vegas. Nově zaregistrovaným hráčům navyšuje první vklad o 100 % až do výše 5 000 Kč. Do hry tak můžete mít hned dvojnásobek vložené částky. Jak na to? Připravili jsme pro vás srozumitelný návod.

Také čtěte: Na jakých automatech padly v poslední době nejvyšší výhry?

Jak získat maximální vstupní bonus do Tipsport Vegas?

  1. Ze všeho nejdříve se zaregistrujte přes tento odkaz. Následně podle uvedených pokynů dokončete registraci tak, abyste měli trvalé a plnohodnotné herní konto. Vstupní bonus v dočasném účtu není možné získat, proto je nezbytné registraci dokončit.
  2. Proveďte na své konto vklad (minimálně 100 Kč) a Tipsport vám dotaci navýší o 100 %, a to až do 5 000 Kč. Pokud chcete získat vstupní bonus v plné výši, vložte si částku 5 000 Kč a dalších 5 000 Kč dostanete jako bonus.
  3. Následně ve svém účtu v záložce Vegas přejděte do sekce s bonusy a u Vstupního bonusu klikněte na tlačítko „Chci tento bonus“. Tím bonus aktivujete.
  4. 100 % hodnoty vašeho vkladu je k dispozici jako Vegas bonus na vašem herním kontě.

Tip → Založte si v Tipsport Vegas účet a hrajte automaty a ruletu s bonusem