Turnaj mistryň: Vyhrávejte víc díky kurzovému zvýhodnění

Tip pro všechny sázkaře, kteří propadli LIVE sázkám: u Fortuny může nyní každý využívat zdarma speciální kurzové navýšení a vyhrávat tak více peněz. S bonusem lze sázet na cokoli, třeba na právě probíhající tenisový Turnaj mistryň s českou účastí.

Světová dvojka Karolína Plíšková se na tradiční vyvrcholení sezony na okruhu WTA probojovala počtvrté v řadě. Její krajanka Petra Kvitová, šestá hráčka světa, zamířila na prestižní podnik, kam se dostanou jen elitní tenistky, už posedmé v kariéře.

Tip: Využijte nabídku Fortuny a získejte bonus 700 Kč na své první sázky

První z hvězdných Češek by ráda na Turnaji mistryň, který poprvé hostí čínský Šen-čen, vylepšila své maximum v podobě semifinále. V něm cesta slavnějšího z dvojčat Plíškových skončila při předešlých dvou ročnících. To Kvitová už poznala, jaké to je finále sezony ovládnout. Masters vyhrála hned při svém debutu v roce 2011.

Karolína Plíšková (foto: wtatennis.com)

Vsaďte si na Turnaj mistryň s bonusovým zvýhodněním

Letošní Turnaj mistryň je už v plném proudu a nejen na souboje českých tenistek proti soupeřkám s cedulkou top můžete u Fortuny sázet LIVE se speciálním kurzovým navýšením. Díky tomu se mohou vaše výhry zvýšit o 15, 25 nebo dokonce celých 35 procent. Jak na to?

Stačí si vybrat jakékoliv LIVE příležitosti s kurzem alespoň 1,1 a poskládat je na jeden tiket. Už při třech příležitostech na tiketu získáváte zvýhodnění 15 %, pro bonus 25 % potřebujete alespoň čtyři příležitosti a 35 % navrch na vás čeká od pěti a více příležitostí. Zvýhodnění je potřeba si na svůj tiket přidat, stačí k tomu pár kliků.

Je také důležité zmínit, že je jedno, jestli si vsadíte za dvacku, nebo pošlete do hry tisícovku. Výše sázky nehraje vůbec žádnou roli. S kurzovým navýšením můžete u Fortuny sázet LIVE až do konce listopadu. Zaregistrujte se a navyšujte si zdarma výhry na svých tiketech i vy. Na nové hráče navíc čeká příjemný bonus.

Čtěte také: 8 největších výhod sázení v mobilní aplikaci