Ukažte tipérské schopnosti ve Fotbalové desítce

Patří mezi vaše oblíbené sporty fotbal? Pak ukažte své tipérské schopnosti v oblíbené tipovací soutěži Fotbalová desítka od Tipsportu.

Váš úkol ve Fotbalové desítce je velmi jednoduchý. Zdarma tipujete přesné výsledky 10 fotbalových zápasů v normální hrací době (1 = výhra domácích, 0 = remíza, 2 = výhra hostů). Každé soutěžní kolo zahrnuje hned dvě desítky – Česko-slovenskou a Zahraniční.

Pokud vás tato soutěž láká, máte ideální příležitost prokázat své tipérské schopnosti. Termín pro odeslání tipů do 4. soutěžního kola Česko-Slovenské desítky je 27 dubna v 18:00, u Zahraniční desítky pak o den později v 15:30. Tipy lze do uzávěrky libovolně měnit.

A odměny? Jelikož v předchozím kole se žádnému z hráčů Tipsportu nepodařilo ani jednu celou desítku trefit, bank se zvýšil na 80 000 Netů (jak u Česko-Slovenské desítky, tak Zahraniční desítky). Pokud tedy tipnete všechny výsledky v rámci jedné desítky, výhra je vaše. Pokud by se to kromě vás podařilo ještě někomu jinému, odměna se rozdělí.

Nyní to nejdůležitější. Fotbalová desítka je určena pro hráče, kteří jsou zaregistrováni u Tipsportu, případně u Chance. Pokud tedy ještě nemáte účet založený, můžete tak jednoduše učinit přes tento odkaz. Nezapomeňte, že každý nový hráč získá od Tipsportu zdarma 150 Kč na své první sázky a také možnost získat vstupní bonus až 500 000 Kč za první vklad!