Vsaďte si na české hvězdy a sledujte US Open 2019 živě

Poslední z grandslamů tenisové sezony je v plném proudu. Užijte si prestižní US Open naplno s Tipsportem, kde na vás čeká bohatá kurzová nabídka a také přímé přenosy z turnaje na TV Tipsport.

Jelikož jde o poslední z čtveřice turnajů „velké čtyřky“, na US Open každoročně startuje kompletní elitní světová tenisová špička. A letos tomu není jinak. Směr New York nabraly i nejlepší české hráčky, které si svými výsledky říkají v posledních letech o velkou pozornost.

Mohlo by vás zajímat: O 10 % vyšší výhry v LIVE sázkách během US Open

Přes úvodní kolo přešly hned čtyři z nich, včetně dvojnásobné wimbledonské šampionky Petry Kvitové s Karolínou Plíškovou. Jedné ze dvou tenistek na okruhu WTA ověnčenou třemi turnajovými vavříny v sezoně americký beton tradičně svědčí a i letos patří k největším favoritkám, a to i podle Tipsportu. Na triumf světové trojky si můžete vsadit v kurzu 11.

Karolína Plíšková (zdroj foto: usopen.org)

US Open živě na TV Tipsport

Nejen počínání českých tenistek, ale i dalších hvězd turnaje můžete sledovat každý hrací den v přímých přenosech prostřednictvím TV Tipsport. Letošní US Open slibuje pořádně napínavé bitvy! Pro sledování živých přenosů se stačí zaregistrovat u Tipsportu a registraci podle pokynů dokončit. S dočasným herním kontem jsou streamy dostupné jen 7 dní. S trvalým kontem si následně stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A ještě něco – za dokončení registraci dostanete od Tipsportu 150 Kč zdarma na první sázky a zároveň jste ve hře o vstupní bonus až 50 000 Kč!

Tip → Chci sledovat US Open živě na TV Tipsport a získat bonus za registraci