Végh vs. Vémola: Sledujte zápas století živě na TV Tipsport!

Už tuto sobotu 9. listopadu přivítá pražská O2 arena galavečer OKTAGON 15 s nejočekávanějším soubojem dosavadní česko-slovenské MMA éry. Attila Végh se poprvé tváří v tvář utká v kleci s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou a díky TV Tipsport můžete být u toho.

Tahle bitva nese podtitul „zápas století“. Nutno podotknout, že zcela oprávněně. Na poli bojového sportu není u nás ani na Slovensku větších jmen. Na jedné straně bude stát Végh, jediný slovenský držitel titulu v mezinárodní organizaci Bellator, na druhé pak Vémola, první Čech, který nakoukl do nejslavnější zápasnické ligy světa UFC.

Proti sobě se postaví dvě velké osobnosti, ikony bojového sportu, hrdinové svých národů. V sázce nebude jen jeden zápas, ale jejich celá kariéra i životní odkaz. „Výhra pro mě znamená úplně všechno, půjdu za hranici, půjdu tak daleko, co normální člověk nedokáže,“ hlásí před bitvou velikánů favorizovaný „Terminátor“. „Může to být nejdůležitější zápas mého života. Nebyla by to jen výhra pro mě, ale pro celé Slovensko,“ uvědomuje si jeho protějšek Végh.

Végh vs. Vémola živě na TV Tipsport

Galavečer OKTAGON 15 představuje pro fanoušky bojového sportu opravdovou bombu. Hlavní kartu turnaje s vrcholem v podobě bitvy o titul česko-slovenského krále MMA nabídne už v sobotu 9. listopadu v živém streamu TV Tipsport. Pro sledování přenosu se stačí zaregistrovat, po dokončení plné registrace navíc čeká na každého nového hráče zdarma 150 Kč na první sázky.

Mohlo by vás zajímat: Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu