Volný tiket na sázku zdarma pro každého. Víme, kde ho získat!

Jestli rádi sázíte, tak zpozorněte. Synot Tip připravil další skvělou akci nejen pro své stávající sázkaře, ale po registraci i pro všechny nové klienty. O co jde?

Každý, kdo si u Synot Tipu vsadí na prestižní zápas Slavie ve fotbalové Lize mistrů proti Barceloně, dostane volný tiket v hodnotě 100 Kč na víkendový ligový šlágr Viktorie Plzeň – Slavia.

Abyste splnili podmínky akce a získali peníze na sázení zdarma, je zapotřebí si vsadit libovolný AKO tiket s kurzem alespoň 3 za 100 Kč a více a minimálně 5 příležitostmi, z nichž jedna bude právě z nabídky k duelu sešívaných proti španělskému gigantovi.

Zaregistrujte se a vsaďte si zdarma!

Chcete si vsadit zdarma, ale nemáte u Synot Tipu založený účet? Založit si ho můžete přes tento odkaz, výhodou je, že celou registraci lze zvládnout rychle online z pohodlí domova. Synot Tip navíc rozdává novým sázkařům příjemný registrační bonus 500 Kč bez vkladu.

Poznámka: Volné tikety budou hráčům zaslány nejdříve následující pracovní den, lze ho uplatnit na cokoliv z nabídky zápasu Plzeň – Slavia s kurzem alespoň 1,5.

Zajímavý související článek: Kde začít sázet online s bonusem bez nutnosti vkladu