Vsaďte si na Slavii v LM a volný tiket 100 Kč na derby je váš!

Sázíte rádi na fotbal? Pak byste si neměli nechat ujít speciální akci u Synot Tipu. Pokud si vsadíte na zápas Slavie v Lize mistrů, dostanete zdarma volný tiket v hodnotě 100 Kč na víkendové derby pražských „S“.

A je to tady. Fotbalisté pražské Slavie po dlouhých dvanácti letech znovu poznají, jaké to je hrát slavnou Ligu mistrů. Už dnes večer vstoupí český mistr do bojů v nabité skupině na půdě favorizovaného Interu Milán. Sázková kancelář Synot Tip při té příležitosti připravila super akci pro všechny sázkaře. O co jde?

Vsaďte si klasický AKO tiket s minimálně 5 sázkovými příležitostmi a kurzem alespoň 3 za 100 Kč, který bude obsahovat úvodní duel sešívaných v Lize mistrů proti Interu a volný stokorunový tiket na očekávané nedělní derby pražských „S“ máte v kapse! Tiket lze následně uplatnit na cokoli z kurzové nabídky k zápasu Sparta – Slavia s minimálním kurzem 1,5.

Chcete peníze na sázení zdarma? Založte si u Synot Tipu hned teď herní konto a získejte navíc bonus 500 Kč jen za dokončení registrace!

Zajímavý související článek: Jak sázet a vyhrávat i s jedním chybným tipem?