Vsaďte si nejen na Evropskou ligu s bonusem 700 Kč!

Hned tři české fotbalové kluby se pokusí v letošní sezoně projít do základní skupiny Evropské ligy. U Fortuny si na jejich duely v předkolech, ale i spoustu jiných zápasů můžete nově vsadit s exkluzivním bonusem 700 Kč. Ten čeká na každého nového hráče!

Tip → Chcete získat bonus 700 Kč na sázení hned teď? Klikněte ZDE

Před ligovým šampionem Slavií i úřadujícím vicemistrem z Plzně stojí obrovská výzva v podobě snahy probojovat se do hlavní fáze „milionářské“ Ligy mistrů. Hned tři týmy pak český fotbal zastupují v předkolech o něco méně prestižní, ale stále atraktivní Evropské ligy. O účasti v základní skupině sní pražská Sparta, Jablonec a také Mladá Boleslav. Jak se jim bude dařit?

U Fortuny si nyní vsadíte na české zástupce v soutěži s bonusem 700 Kč díky akční nabídce určené pro nové hráče. Čtyři stovky dostanete za svou první sázku, dalších 300 Kč pak obdržíte po ověření totožnosti na některé z poboček.

Jak získat u Fortuny vstupní bonus 700 Kč?

  • ze všeho nejdříve se přes tento odkaz zaregistrujte online
  • do 7 dnů od online registrace si vložte na nově založený účet alespoň 200 Kč, čímž bonus aktivujete (jedná se o bonus 200 % na vklad do výše 200 Kč, maximální výše bonusu činí 400 Kč)
  • následně si vsaďte za 200 Kč s minimální kurzem 1,5 a do 12 hodin vám Fortuna připíše bonus 400 Kč
  • navštivte do 10 dnů od online registrace jakoukoli pobočku Fortuny, nechte si ověřit svůj účet a dostanete dalších 300 Kč na ruku (bonus je nutné prosázet do 30 dnů)