Výherní hrací automat Battle of the Gods – recenze

Hrací automat Battle of the Gods patří do výčtu nejoblíbenějších her v online casinu Fortuna Vegas. Pojďme si tento výherní automat trochu víc přiblížit.

Jak už napovídá samotný název, pětiválcový výherní automat Battle of the Gods je inspirovaný a protkaný řeckou mytologií. Zážitek ze hry umocňuje kromě povedených symbolů i doprovázená hudba. Všechno do sebe krásně zapadá a výsledkem je atraktivní hra, při které si vedle bitev mezi bohy a titány užijete spoustu zábavy.

Rozsah sázek pro automat Battle of the Gods v online casinu Vegas je stanovený od 0,20 do 1 000 Kč. Na hře můžete zbohatnou chycením stejných symbolů na jedné z volitelných až 25 výherních liniích. Jejich výši najdete v tabulce, kterou si zobrazíte kliknutím na tlačítko „Zobrazit výplatní linie“.

Tip: Výhodná nabídka: Zatočení na výherním automatu pouze za registraci!
 

Nejlepší bonusy ve hře Battle of the Gods:

Gods mode – Při třech chycených symbolech „Gods mode“ se dostanete do bonusového módu, v němž padají pouze bohové  wild/extra wild. Gods mode lze hrát neomezeně.

Titans mode – Při třech chycených symbolech „Titan mode“ máte možnost hrát o výhry v titánském módu. Padají v něm pouze titáni wild/extra wild. V tomto režimu máte zdarma celkem 8 roztočení.

The X-feature – Když se vám podaří seřadit pětici symbolů bohů tak, že obsadí vždy 5. pozici na válcích 2, 3 a 4 – vytvoří X – spustí se bonusová hra, kde se výhry násobí hned pětkrát. Tento speciál je možný spustit pouze v hlavní hře.

Hrajte zdarma i za peníze

Válce na výherním automatu Battle of the Gods v online casinu Fortuna Vegas můžete roztáčet buď zcela zdarma, nebo po registraci také za opravdové peníze. Je to jen na vás.

Tip: Poradíme vám, jak se úspěšně zaregistrovat u Fortuny a hrát v online casinu