Vyhrávejte o 10 % vyšší výhry na LIVE sázkách letošního Wimbledonu!

Se skvělou akcí pro všechny LIVE sázkaře přišla Fortuna. Po dobu konání tenisového Wimbledonu máte jedinečnou příležitost navýšit si každý den výhru na svých tiketech o lákavých 10 %.

Wimbledon patří k top sportovním akcím v roce. Největší a nejslavnější tenisový turnaj na světě je velkým tahákem nejen pro fanoušky, ale i pro sázkaře, kteří každý rok s napětím očekávají, s jakým speciálními akcemi přijde jejich oblíbené sázková kancelář. Pokud rádi sázíte LIVE, pak jistě oceníte žhavou novinku u Fortuny.

Také čtěte: Turnaj turnajů začíná. Kdo letos ovládne slavný Wimbledon?

Po dobu třetího grandslamu sezony je každý den až do neděle 14. července ve speciálních půlhodinkách v nabídce LIVE sázek zpřístupněna bonusová příležitost s kurzem 1,1. Příležitost, která je vždy „zelená“ a tudíž výherní. Na tiket si ji můžete přidat tehdy, pokud na něm máte alespoň tři další LIVE sázkové příležitosti.

Fortuna spouští bonusový kurz každý den ve 4 časových úsecích:
13:30 – 14:00
15:30 – 16:00
20:30 – 21:00
(Poslední bonusová půlhodinka není časově specifikována a může být v libovolném čase během celého dne.)

Maximální sázka v každé ze čtyř bonusových půlhodinek činí 500 Kč kumulovaně. Zvýhodňující kurz je vždy vyhodnocen až po uplynutí dané bonusové půlhodiny.

Fortuna – bonus 1 000 Kč pro nové hráče

Registrace u Fortuny se nyní vyplatí víc než kdy jindy. Kromě šance vyhrávat zdarma více v LIVE sázkách čeká na každého nového hráče vstupní superbonus 1 000 Kč! Všechny výhody získáte po založení herního konta.