Žabí říhnutí i bonusová hra. Recenze automatu Frog Grog

Díky exkluzivní spolupráci si pouze u Sazka Her zahrajete originální automaty od vývojářů z Thunderkicku. Jedním z nejnovějších přírůstků v herní nabídce je Frog Grog, zábavná online hra se vzrušujícím multiplikátorem výher, kterou si můžete vyzkoušet zdarma i za reálné peníze.

Už jsme si zvykli, že hry od tohoto švédského studia se vyznačují precizním zpracováním a výtečnou grafikou. Platí to i o pětiválcovém automatu Frog Grog. Co se týče sázek na jedno zatočení, nejmenší možná suma je 2,5 Kč, maximální pak 250 korun. Nejvyšší možná výhra na jeden spin činí 404 tisíc.

Tip: Hrajte online automaty u Sazka Her s bonusem 300 Kč jen za registraci

A téma automatu? Zavede vás do tajemné čarodějovy laboratoře, kde na vás čekají různé kouzelné lektvary a elixíry. Tomu také odpovídá podoba symbolů. Hra sice neobsahuje žádná volná zatočení, nicméně hráčům vše vynahrazuje, stejně jako třeba automat Esqueleto Explosivo, multiplikátorem výher. Při dosažení výherní kombinace na jedné z 23 linií symboly zmizí a na jejich místa napadají nové. Násobitel výhry se pak může vyšplhat až na hodnotu x7, což už je, uznejte, opravdu lákavé číslo.

Žabí říhnutí spálí symboly

Jedním ze symbolů ve hře je také oranžová žabička, jež umí velké věci. Pokud se vám kdekoli na válcích objeví, automaticky se spustí funkce nazvaná „Žabí říhnutí“. O co jde? Žába vyplivne oheň, jímž spálí všechny symboly jak v řadě i na válci. Vypálené symboly nahradí nové a z žáby se stane klasický divoký symbol Wild.

Také si přečtěte: Butterfly Staxx – jednoduchý, ale originální automat s motýly

A to není vše. Peníze vám při hraní automatu Frog Grog může zajistit i nevýherní otočka, a to díky bonusovce s názvem „Tajemná hra“. Ta se může aktivovat kdykoli, kdy nedojde k sestavení výherní kombinace. Nejprve dojde k odstranění všech symbolů kromě WILDU, můry a květiny. Odstraněné symboly vám vyplatí výhru stejně, jako kdyby vytvořili výherní linii, a navíc se navýší multiplikátor. Hra vyplácí a doplňuje symboly tak dlouho, než se zformuje nevýherní kombinace.

Hrajte automat Frog Grog s bonusem pro nové hráče

Novinku z dílny studia Thunderkick můžete u Sazka Her hrát stejně jako všechny ostatní hry v nabídce zdarma, a to jak dlouho chcete. Automat ale lze pochopitelně spustit i v režimu za peníze. Pokud ještě nemáte v herně založený účet, můžete to napravit ZDE. Jen za dokončenou registraci na vás čeká bonus 300 Kč na hraní.

Může se vám hodit při registraci: 4 kroky k ověření osobních údajů u Sazka Her přes banku