Zamíří Jágr do města hazardu?

Jágr oblékal dres Panterů dvě a půl sezony a nebyla to rozhodně neúspěšná mise. Loni dovedl nestárnoucí veterán klub po několikaletém půstu zase do play off. Vyřazovací části byla Florida blízko i letos, nakonec to ale nevyšlo. Jágr ale znovu patřil k nejlepším.

Ikona s číslem 68 na zádech nasbírala v 85 zápasech 46 bodů za 16 gólů a 30 asistencí. Na pětačtyřicátníka jde o více než slušná čísla. Jágr navíc během několikrát přepsal historické statistiky nejslavnější hokejové soutěže planety. Stal se druhým nejproduktivnějším hráčem NHL a v pořadí nahrávačů se vyšvihl už na pátou příčku.

Floridě to ale nestačilo. Rozhodla se jít jinou cestou a vsadit na mladé hráče. Jágr do takového konceptu nezapadá.

Poté, co nenašel s vedením Panterů společnou řeč, se fanoušci okamžitě začali ptát: kam povedou další Jágrovy kroky? Končit nechce. V příští sezoně sice oslaví 46. narozeniny, ale pořád dokáže velké věci. Umí být platným hráčem a na ledě se vyrovná se podstatně mladším a dravějším borcům.

Nejproduktivnější Evropan v historii NHL volbou nového působiště nejednou překvapil. Hodně se mluví o Las Vegas, kde vznikl nový tým Vegas Golden Knights. Jágr by tam mohl patřit k tahounům, byla by to pro něj další výzva, které má tak rád. Navíc není tajemstvím, že do proslulého města hříchu rád jezdí za odpočinkem a relaxem. Známá je i jeho vášeň pro hazard. V tamních kasinech je za jedinou noc schopný utratit velké sumy. 

Ve hře je ale pochopitelně šance, že Jágr zámořskou soutěž opustí a bude v kariéře pokračovat v Evropě. 

Na to, kam nakonec povedou další kroky Jaromíra Jágra si můžete vsadit u sázkové kanceláře Fortuna.