Zaregistroval se a za pár hodin měl na kontě 400 tisíc!

Na našem webu pravidelně píšeme o velkých výhrách v tuzemských online casinech. Vynechat tak nemůžeme ani šťastlivce, jenž si v ten samý den, co se zaregistroval u Synot Tipu, vytočil úchvatnou šesticifernou výhru.

Založit si účet a jen pár hodin nato se radovat z jedné největších částek, jakou kdy internetové casino od svého spuštění vyplatilo. Takový je příběh hráče s přezdívkou taylorjohn, na kterého se usmálo obrovské štěstí v Synot Tip casinu.

Sotva se stihl v herně s desítkami skvělých online her po založení konta rozkoukat pořádně rozkoukat, už si spustil v režimu za peníze automat Lucky Elements. Nebál se toho a vsadil tisícovku, což se mu ale náramně vyplatilo. V 8 otočkách totiž zachytil hned 5 červených drahokamů. Výsledek? Výhra 400 000 Kč!

Hrajte automaty s bonusem bez nutnosti vkladu

Chcete také v Synot Tip casinu zkusit své štěstí? Založte si přes tento odkaz herní účet, vyzvedněte si bonus 500 Kč pro nové hráče bez nutnosti vkladu a můžete začít. Při hraní automatů máte navíc šanci trefit některý ze tří super jackpotů.

Nepřehlédněte: Jackpot v Synot Tip casinu může vyhrát úplně každý! Jak na to?