Nové NetEnt automaty u Sazka Her. Hrajte zdarma i s bonusem

Portfolio Sazka Her se rozrostlo o další dva přírůstky. Výherní automaty Butterfly Staxx a Flowers nesoucí značku švédské vývojářské společnosti NetEnt si můžete vyzkoušet zdarma i s exkluzivním bonusem 300 Kč pro nové hráče jen za registraci.

Online automat Butterfly Staxx

První exkluzivní novinkou u Sazka Her je pětiválcový automat plný motýlů a tropických rostlin. Kouzlo této hry tkví hlavně v jednoduchosti, která je doplněná o bonusovou funkci a režim s volnými zatočeními. V obou případech hrají prim právě motýli.

Čtěte také: 5 důvodů, proč se vyplatí registrace u Sazka Her

Funkce Re-spin se aktivuje tehdy, pokud se na celém válci objeví pouze motýli. Symboly se posunou co nejvíc vlevo a dojde k automatickému opětovnému roztočení. Pokud se objeví kdekoli další motýlci, hráč získá další otočku zdarma. Ke spuštění režimu s free spiny nazvaném Butterfly Spins je nutné sestavit alespoň 3 symboly Scatter, získat můžete 5 – 7 volných otoček.

Online automat Flowers

Za vyzkoušení rozhodně stojí i druhý nový automat ve stále rozrůstající se nabídce Sazka Her. Jedná se pohodový výherní automat Flowers. I méně zdatným angličtinářům došlo, že v této hře se budete potkávat hlavně s kytkami. Čeká na vás 5 válců s 30 výherními řadami, dvojité symboly přinášející ještě větší výhry, zástupný symbol Wild a také zatočení zdarma. Výhry v režimu s free spiny se navíc velmi zajímavě násobí.

Roztočte nové automaty u Sazka Her zdarma i s bonusem

Obě novinky z dílny studia NetEnt si můžete stejně jako všechny ostatní hry u Sazka Her vyzkoušet zdarma v režimu hraní pro zábavu i za opravdové peníze. Je to jen na vás. Jen mějte na paměti, že na každého nového hráče čeká bonus 300 Kč jen za registraci, který můžete následně reálně prosázet třeba na nových automatech. Založte si u Sazka Her účet hned teď a hrajte online hry s bonusem!

Může se hodit: Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti – online