Zdolejte vrchol Pyramidy u Tipsportu!

tipsport_pyramida

Prosázejte se deseti koly a získejte hlavní výhru, která startuje na 15 milionech korun!

Tipujte a posouvejte se k vrcholu

Jak se Pyramida hraje? Na webu nebo v aplikaci stačí vybrat požadovanou soutěž, do které chcete svůj přichystaný tiket zařadit (Pyramidy totiž můžete hrát až 3 najednou), dle obrázku níže – vůbec nic složitého. Tiket, který musí být za minimálně 50 Kč/Netů/goldenů se do vybrané soutěže zařadí a už jen čekáte na výsledky. Pokud vsazený tiket vyhraje a splňujete podmínku kurzu pro dané kolo, úspěšně jste postoupili do dalšího kola! V rámci soutěže není možný cashout tiketů – pokud svůj tiket uzavřete před jeho automatickým vyhodnocením, dostanete standardně svou výhru, ale pro soutěž Pyramida se bude brát jako výherní pouze, pokud vyhraje i ve standardním režimu.

Projít musíte 10 koly, v každém kole se zvyšuje kurz, který musíte na tiketu mít, aby bylo možné jej zařadit do Pyramidy. Do jedné Pyramidy je možné vsadit 1 tiket denně, ale pozor, celou soutěž musíte dokončit do 30 dnů od začátku! Na tiketu je možné mít všechny typy přijímaných sázek. Kurzy, které je nutné vsadit, abyste prošli jednotlivými koly uvádíme v seznamu níže:

  1. = 1.1
  2. = 2.0
  3. = 3.0
  4. = 4.0
  5. = 5.0
  6. = 6.0
  7. = 7.0
  8. = 8.0
  9. = 9.0
  10. = 10.0

Hráči, kteří úspěšně projdou sedmým kolem získají zaručenou záchytnou prémii 15 000 Netů/goldenů!

Tip: Získejte Bonus za registraci 150 Kč. Stačí si založit herní konto online a registraci dokončit. S trvalým herním kontem se navíc automaticky dostáváte do hry o další bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu, a to až do výše 50 000 Kč.

Věříte si na výhru?

Co si budeme povídat, vyhrát 15 mil. korun by se asi líbilo každému. I proto se už do Pyramidy za první tři dny zapojilo skoro 40 000 sázkařů, přidejte se k nim! Zkuste svůj sázkařský um, sázejte na oblíbené sporty, s rozvahou a máte šanci uspět!

Hodně štěstí při sázení!