Získejte Nety s Biatlonovou šestkou

V Česku je biatlon velice oblíbený a naši reprezentatni dosahují na mezinárodní scéně úspěchů. Světový pohár v biatlonu v prosinci pokračuje dalšími dvěma závody v Rakousku a Francii a u Tipsportu a Chance mohou registrovaní hráči soutěžit o Nety za správné sázky.

Stačí být registrován k internetovému sázení u Tipsportu v Česku, nebo na Slovensku, případně u Chance.

Biatlonová šestka

Jak získat Nety v soutěži Biatlonová šestka? Je to jednoduché, celkem se pojede v Hochfilzenu a Le Grand Bornand 12 závodů, každý je dotován 80 000 Nety. Stačí vybrat, kteří biatlonisté, či štafety dojedou na prvních šesti místech. Výše odměny bude záviset na (ne)trefeném pořadí.

V období od 9. do 22. prosince můžete vyhrát až 1 800 000 Netů!

Odměny jsou rozděleny do dvou kategorií, 50 na 50. Až 40 000 Netů připadne tipérovi s největším počtem správně tipnutých závodníků v TOP 6, bez ohledu na pořadí. V případě, že šest závodníků ze šesti nejlepších netrefí nikdo, cena připadne tomu, kdo jich uhodne pět ze šesti. Tento princip aplikujeme až do vyhodnocení, kdy soutěžící trefí jednoho závodníka ze šesti.

Dále až 40 000 Netů dostane ten, kdo nejlepších šest uhodne v přesném pořadí v daném závodě (pokud správné pořadí netipne nikdo, tato výhra se nevyplatí). Při výhře více tipérů si výhru rozdělí mezi sebou.

Celkový žebříček opět o Nety

Tipující, kteří se umístí na prvních 5 000 místech v rámci Biatlonové šestky Tipsport také odmění. Ten celkově nejúspěšnější tipér si odnese 50 000 Netů. Za každý správný tip (umístění závodníka v TOP 6 nezávisle na přesném pořadí) se přitom soutěžícímu přičte do celkového žebříčku jeden bod.

Závody je možné natipovat i s předstihem a své tipy můžete měnit až do začátku závodu/uzávěrky. Seznam závodníků je aktuálně stejný pro oba závody, ale průběžně se bude také doplňovat – někteří závodníci do konkrétního závodu možná nenastoupí, či se doplní nová jména.

Úplná pravidla soutěže zde.

Kdy to všechno vypukne?

První závod Biatlonové šestky se jede již zítra, v pátek 13.12., s plánovaným začátkem v 11:30. Prvním závodem bude v Hochfilzenu sprint žen. Nezapomeňte, že celá soutěž probíhá online a je pouze pro registrované hráče. Neváhejte a zapojte se!