Získejte sázku zdarma za sázku na zápas Barcelona – Real Madrid

synot_classico

SYNOT TIP přináší pro sázkaře vítanou akci – za sázku ve výši alespoň 100 Kč, která bude obsahovat sázku na utkání Barca – Real, získáte sázku zdarma ve výši 100 Kč.

Pro získání odměny je nutné podat AKO tiket s alespoň třemi zápasy, na němž bude také zápas Bílého baletu v Katalánsku, jednoduché jako facka! Za to vám pak na hráčský účet bude následující den připsáno 100 Kč, které můžete použít na jakoukoli sázku z nabídky s kurzem alespoň 1,5. Každý hráč má nárok na 1 odměnu.

Tip: Akce je určena pro registrované sázkaře. Jestli ještě nemáte u SYNOT TIPu registraci, můžete si ji založit online přes tento odkaz a získat také speciální Vánoční bonus 777,- a Vstupní bonus až 25 500,-.

Kdy se hraje?

Tento odložený zápas La Ligy proběhne dnes večer, 18.12.2019 od 20:00 (SEČ). Akce platí rovněž do 18.12.2019. Ačkoli jsou oba týmy na čele tabulky se shodným počtem bodů a stejnou formou v posledních pěti ligových zápasech, favoritem utkání jsou domácí fotbalisté. Atmosféra na Camp Nou bude bezpochyby elektrizující, vsaďte si a fanděte také!